PROJELER

MİRAY SİTESİ

34 daire 2 bloktan oluşan projemizde kapalı otopark çocuk oyun parkı ve daire içersinde kilerleri mevcut olup bölgemizde akıllı ev sistemi ve alttan ısıtma olan ilk projedir.Dairelerin kendi içersinde kileri ebeveyn duşu ve giyinme odası olan binada 2 adet panoramik cam asansörde mevcut olup estetik ve ihtişamı ile adından söz etirmektedir.Kombi hediyesi ilk projemizden itibaren standart hale getirilmiş olup tüm projelerimize uygulanmaktadır.

SELÇUKLU APARTMANI

12 daireden oluşan projemizde tüm dairelerde cam balkon ve ankastre bulunmaktadır.Bu projemizde alttan ısıtma ve görüntülü diafon gibi pekçok özelliği içersinde barındırmaktadır.

İPSOS APARTMANI

20 daireden oluşan projemizde kapalı otopark arka bahçe ve tüm dairelerde cam balkon ve ankastre bulunmaktadır.Bu projemizde alttan ısıtma ve görüntülü diafon gibi pekçok özelliği içersinde barındırmaktadır.

İPAR APARTMANI

26 daireden oluşan ve kapalı otoparkı olan projemizde dairelerin içersinde kişisel kiler mevcut olup alttan ısıtma görüntülü diafon kombi hediysei gibi standart uygulamalarımız bulunmaktadır.

ADAKENT APARTMANI

16 daireden oluşan ve kapalı otoparkı olan projemizde dairelerin içersinde kişisel kiler mevcut olup alttan ısıtma görüntülü diafon kombi hediysei gibi standart uygulamalarımız bulunmaktadır.

UMAY APARTMANI

10 daireden oluşan ve her dairenin kendine özel kileri olan projemizde alttan ısıtma görüntülü diafon kombi hediyesi gibi standart uygulamalarımız bulunmaktadır. Tüm daireler güney cepheli olup asansör kiler katına kadar inmektedir.

İPEKA APARTMANI

8 daire 1 dükkandan oluşan ve her dairenin kendine özel kileri olan projemizde alttan ısıtma görüntülü diafon kombi hediyesi gibi standart uygulamalarımız bulunmaktadır. Daireler güney doğu cepheli olup asansör kiler katına kadar inmektedir.

ŞİRİNEVLER 4

28 daireden oluşan ve dairelerin kendine özel kileri kapalı ve açık otoparkı olan projemizde çocuk oyun parkı yeşil alan ve yürüyüş alanları alttan ısıtma görüntülü diafon kombi hediyesi gibi standart uygulamalarımız bulunmaktadır. Daireler çift cepheli olup asansör otopark katına kadar inmektedir.

SIRADAKİ PROJELERİMİZ

Taslak, projesi bitmiş ve ruhsat aşamasındaki projelerimiz.

AKTAŞ 2

ŞİRİNEVLER 5

ALİKALELİ 1

VAKIF 1